UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ НЕБЕСНОЇ СОТНІ


23.02.2018

20 лютого на площі біля РБК Фрунзе відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної сотні.
Того дня, біля сходинок РБК каховчани могли спостерігати інсталяцію Майдану, а кожен бажаючий - залишити квіти та запалити свічку.

Мітинг почався о 13:00 з хвилини мовчання. Потім міський голова Андрій Дяченко виголосив промову та поклав квіти до інсталяції. Він нагадав каховчанам , що рівно чотири роки тому відбулося масове вбивство українських патріотів, які боролися за незалежність країни від сусіда-агресора і за європейський вектор розвитку держави.

Капелан Олексій Малишев прочитав молитву по загиблим героям. Солістка МПК "Меліоратор" Галина Скрипніченко заспівала пісню "Заспіваємо за Україну", а учень Каховської гімназії Данило Шимон - пісню "Калина". Учениця 9 класу гімназії Волощюк Ангеліна прочитала вірш учениці 11 класу гімназії Анастасії Савенко "Прометей".

Наприкінці мітингу каховська молодь запустила повітряні кулі в небо в знак того, що каховчани бережуть память про загиблих під час Революції Гідності та Героїв Небесної сотні.

Фото: