UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКАХОВЧАНИ ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ


06.12.2015

6 грудня у Каховці відзначили День Збройних Сил України. Виставка техніки та прекрасний концерт для каховчан та гостей-військовослужбовців - найкращі слова вдячності нашим захисникам.
Зранку на площі біля МПК «Меліоратор» розгорнулася виставка військової техніки з десантних частин, що охороняють спокій і мирне небо мешканців усієї Херсонщини, непідробну зацікавленість якою проявили і діти, й дорослі, котрих зібралося там чимало. Крім того, «при повному параді» на площі були представлені техніка та особовий склад каховської Державної пожежно-рятувальної частини № 13 служби МНС. Координував виставку техніки депутат міської ради, радник міського голови, заступник командира НВІК «Каховка» Володимир Федченко. Всім бажаючим дозволялося не тільки потримати в руках зброю, а й побувати всередині танка чи іншої машини. Гарний настрій дарували фотосесії й просте людське спілкування між городянами та запрошеними на святкування військовими і нещодавно мобілізованими земляками.
Прекрасним дарунком став для каховчан та гостей-військовослужбовців концерт - завдяки витонченому смаку директора МПК "Меліоратор" Олени Степанової та всього колективу закладу він видався урочистим і водночас душевним. Піч час зустрічі крім висококласних творчих дарунків від працівників і аматорів МПК «Меліоратор» лунали найщиріші слова вдячності нашим захисникам, вручалися нагороди їм від міського голови Андрія Дяченка, голови Облдержадміністрації та начальника Генштабу. Також міський голова запросив на сцену родини загиблих в зоні АТО Олега Ліфінцева і Руслана Саливончика, яким були вручені ключі від їхніх нових квартир, які дружини загиблих вибирали на свій смак. Зі сцени до присутніх зверталися воєнний комісар об’єднаного комісаріату м. Каховки та Каховського району підполковник Ігор Великорецький та учасник антитерористичної операції Сергій Прокопович.
По закінченні урочистостей люди не поспішали розходитися - чекали, коли колонна техніки відправиться у місце своєї дислокації. Проводжали військових оплесками і схвальними вигуками.

 

 

 

Фото: