UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗНАНЬ


01.09.2016

Сьогодні, у День знань, усміхнені та святково вбрані з самого ранку до шкіл поспішали учні, вчителі і батьки. Хтось привів до школи свого "першачка", а хтось прийшов розділити зі своїм 11-класником його 11-й дзвоник до школи. Прийшли привітати присутніх і почесні гості. Так у СЗОШ № 2 міський голова Андрій Дяченко звернувся з теплими словами до всіх, хто так чи інакше належить до освітньої сфери. У ЗОШ № 1 завітав перший заступник міського голови Олег Кожем’якін, у ЗОШ № 3 - начальник архівного відділу Олексій Сергієнко, у ЗОШ № 4 - начальник ЦНАП Наталія Батурина, у ЗОШ № 5 - начальник відділу архітектури та містобудування Сервіназ Джепарова, у ЗОШ № 6 - начальник фінансового управління Олександр Гончаров, у гімназію - начальник відділу освіти Михайло Гончар. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Сподіваємось, що здібності та наполегливість наших юних каховчан на шляху здобуття знань стануть запорукою їх визначних успіхів у дорослому житті. А для того, щоб з професією було визначитися легше, директором Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Радченко був проведений профорієнтаційний урок для учнів 9 та 11 класів. Учні загальноосвітніх шкіл не залишились без сюрпризів, вони отримали не тільки корисну інформацію від центру зайнятості, а й профорієнтаційні листівки для професійного самовизначення.
А ось маленьких каховчан вже чекає новий дитячий майданчик! Сьогодні, 1 вересня, що дуже символічно, працівники комунального підприємства «Каховська керуюча компанія» розпочали установку дитячого ігрового комплексу за адресою вул. Кірова, 2. До речі, це вже четвертий майданчик, що встановлюється «Каховською керуючою компанією» в місті.
Також сьогодні Андрій Дяченко разом з працівниками відділу у справах дітей Каховської міської ради відповідно до міської програми „Діти Херсонщини", спрямованої на профілактику підліткової злочинності та правопорушень, запобігання соціальному сирітству на 2011-2016 роки, привітав дітей облікових категорій з Днем знань. Всі, хто прийшов на свято, отримали приємні подарунки у вигляді канцелярських виробів, інші, отримали їх безпосередньо у відділі.
То ж зі Святом знань, у добру путь!

Фото: