UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКаховчани успішно виступили у відкритому чемпіонаті Нової Каховки з шахів


01.03.2019

Протягом двох тижнів, 16-17 та 23-24 лютого 2019 року, в Новокаховському гуманітарному інституті проходив чемпіонат міста Нова Каховка з шахів, присвячений Дню заснування міста Нова Каховка серед різних вікових категорій. Участь у змаганнях прийняли понад 120 учасників (юнаків та дівчат, чоловіків та жінок, а також ветеранів) з Берислава, Нової Каховки та Каховки.
У змаганнях взяли участь вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради на чолі з тренером-викладачем Миколою Гриценко: Замятін Альберт, Зінкевич Святослав, Кириченко Кирило, Кривонос Матвій, Надеєв Ростислав, Огороднійчук Ярослав, Пишна Поліна, Стрюков Дмитро, Хмелевська Даніела, Захаров Костянтин та Бабій Поліна (яку тренує Артур Ралко).
За підсумками змагань семеро каховчан посіли призові місця в різних номінаціях, а саме:
Пишна Поліна - 1 місце серед дівчат до 10 років;
Надеєв Ростислав - 1 місце та Зінкевич Святослав - 2 місце серед юнаків до 12 років;
Хмелевська Даніела - 3 місце серед дівчат до 12 років;
Кириченко Кирило - 1 місце серед юнаків;
- Бабій Поліна - 1 місце серед дівчат.
Переможцем відкритого чемпіонату міста Нова Каховка у загальному заліку з результатом 8 очок із 9 можливих став каховчанин, майстер ФІДЕ Гриценко Микола, друге-четверте місце з результатом 7 очок в порядку зайнятих місць посіли: Скрабунов Олександр (Нова Каховка), Межуєв Олександр (Нова Каховка) та спортсмен Каховської філії «Інваспорт» Захаров Костянтин.

Фото: