П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчани успішно виступили на обласних змаганнях з шахів серед осіб з інвалідністю

27.03.2018

22 березня в м. Херсон відбувся чемпіонат та Спартакіада Херсонської області «Повір у себе» з шахів серед спортсменів з обмеженими функціональними можливостями. Всього у змаганнях взяли участь 42 спортсмена, які розігрували першість у заліку серед дорослих та дітей окремо. Збірну команду м. Каховки (Каховської філії регіонального центру «Інваспорт») представляли: Костянтин Захаров - в чемпіонаті області та вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради Міхеєнко Ангеліна, Смашнов Кирило, Шевченко Владислав - в обласній Спартакіаді «Повір у себе». Тренер-представник команди - Микола Гриценко.
За результатами змагань перше місце та звання чемпіона області серед дорослих спортсменів виборов Костянтин Захаров. В заліку обласної Спартакіади «Повір у себе» серед дітей молодшої вікової групи Шевченко Владислав став переможцем, а Міхеєнко Ангеліна виборола друге місце.
Переможці та призери змагань були зараховані до збірної команди Херсонської області для участі у всеукраїнських змаганнях.