П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчани успішно виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу.

01.11.2017

25-29 жовтня 2017 року у легкоатлетичному манежі міста Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WАКО серед юнаків та юніорів. В Чемпіонаті брали участь збірні команди усіх областей України та міста Києва, окрім Луганської.
У складі збірної команди Херсонської області під керівництвом тренерів Маломужа Ю.М. та Маломуж О.Г. спортивний клуб «Акцент» представляли 13 кікбоксерів, з яких вісім новокаховчан та п’ять каховчан. Усі наші спортсмени продемонстрували добру спортивну майстерність та фізичну підготовку на змаганнях найвищого рівня і здобули 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзових нагороди .
Чемпіонами України стали: Бабак Денис (розділ лайт контакт, м. Н. Каховка), Маломуж Дар’я (розділ лоу кік, м. Н. Каховка), Маломуж Глєб (розділ кік лайт, м. Н. Каховка), Щербина Володимир (розділ кік лайт, м. Каховка), Тиркало Дмитро (розділ лоу кік, м. Н. Каховка).
Срібними призерами стали: Артим Кирило (розділ К-1, м. Н.Каховка), Дирін Іван (розділ кік лайт, м. Каховка) , Собко Іван (розділ кік лайт, м. Н. Каховка), Пирогов Денис (розділ кік лайт, м. Н.Каховка), Зуєв Андрій (розділ кік лайт, м. Н.Каховка).
Бронзовими призерами стали: Бабак Денис (розділ кік лайт, м.Н.Каховка), Хмельов Микола (розділ кік лайт та лайт контакт, м. Каховка).
Команда кікбоксерів та тренерів СК «Акцент» висловлює подяку президенту федерації кікбоксингу України ВАКО Павленко О.А та усій судейській колегії на чолі з головним суддею змагань Зубовим Ю.І. за організацію та проведення змагань на високому рівні.