П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчани на чемпіонаті Херсонської області з боксу серед школярів

16.02.2016

12-14 лютого 2016 року у спортивному залі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу відбулися бої чемпіонату Херсонської області серед школярів 2002-2003 років народження.
Всього у змаганнях взяли участь 75 боксерів області, серед яких збірна команда м. Каховки (КЗ «ДЮСШ») під керівництвом тренера-викладача Дмитра Мальцева: Едуард Мініч (вагова категорія 52 кг), Данило Конопльов (52 кг), Данило Голік (48 кг), Володимир Забіров (62 кг), Микола Падун (50 кг) та Гарік Степанян (40 кг).
За результатами проведених боїв чемпіоном області у своїй категорії став каховчанин Едуард Мініч та потрапив до складу збірної Херсонської області для участі у регіональному чемпіонаті України в м. Южноукраїнськ.
«Бронзовими» призерами обласної першості стали інші учасники нашої команди: Данило Конопльов (52 кг), Володимир Забіров (62 кг) та Микола Падун (50 кг)