П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчани – чемпіони України з баскетболу серед юнаків.

22.05.2017

16 травня 2017 року в Одесі відбулися фінальні матчі сезону Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 2003 р. н. У запеклій драматичній боротьбі пройшов вирішальний поєдинок між одеситами зі СДЮСШОР ім. Литвака та командою южненського «Хіміка», перемогу в якому вибороли юні баскетболісти «Хіміка» та стали чемпіонами України у своїй віковій категорії.
Приємно відзначити, що в складі команди-переможця чемпіонами України стали вихованці відділення баскетболу КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради (тренер-викладач - Заслужений тренер України Валерій Спиридонович Зарецький): Нечипорук Владислав (учень Каховської ЗОШ № 5) та Нагай Єгор (учень Каховської СЗОШ № 2).
Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренера з високими спортивними результатами!