UKR
Четвер 17 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Каховчане – переможці відкритого чемпіонату Асоціації з футзалу Херсонської області.


08.02.2017

5 лютого 2017 року  у м. Гола Пристань у спортивному залі міського Палацу спорту відбулись ігри заключного туру відкритого чемпіонату Асоціації з футзалу Херсонської області серед команд юнаків 2005-2006 років народження.
  Це перший  чемпіонат, який пройшов у Херсонській області за форматом  колової системи, коли кожна команда мала змогу зіграти між собою. Свій старт чемпіонат взяв у листопаді 2016 року і фінішував в лютому 2017 року.
За спортивним принципом команди були розподілені на 2 групи. Усі команди продемонстрували видовищну гру, гарний рівень готовності, не зважаєчи на юний вік гравців. .Всі ігри проходили у безкомпромісній боротьбі з великим бажанням перемогти. Кожна команда достойна бути першою, про що і свідчить, що тількі у останньому турі і у останніх іграх була визначена команда-переможець і команди-призери.
У першій групі в останній грі було визначено чемпіона між командами «Кристал-2005» м. Херсон та «Авангард» (КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради), причому, кристалівців влаштовувала нічия. Ця гра подарувала вболівальникам потужні емоції і повністю заповнений Палац спорту, вболівав як за одну, так і за другу команду. Рахунок у грі відкрили гравці команди «Авангард», але команда «Кристал-2005» зрівняла рахунок. Гра була напруженою і рівною, обидві команди заслуговували на перемогу, проте команді «Авангард» вдалась чудова атака, яка і  завершилась взяттям воріт, а з цим і перемогу в грі і золоті медалі чемпіонату. Отже, каховська команда «Авангард» (тренер В.Лілик) - переможець чемпіонату області, «Кристал-2005» - на другому місці, «Гопри» -  на третьому місці.
Кращим воротарем у першій групі визнано Зарембу Олега («Авангард» м. Каховка), кращим бомбардиром - Павлюка Владислава («СДЮШОР» м. Миколаїв), кращим гравцем чемпіонату - Ільченко Андрія («Кристал» м. Херсон).
 

Фото: