Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчане – чемпіони області з шахів

07.12.2015

5-6 грудня 2015 року в м. Херсоні відбувся командний Чемпіонат Херсонської області з шахів 2015 року. Завдяки фінансовій підтримці приватного підприємця Олега Олійника в чемпіонаті взяла участь команда м. Каховки у такому складі: Майстер спорту України Аліна Майко, кандидати у майстри спорту Олексій Ктітор та Дмитро Кузьоминський.
Обласний чемпіонат проводився за правилами швидких шахів з контролем часу по 25 хвилин кожному з учасників до кінця партії. Здобувши перемоги у всіх своїх матчах, каховчане впевнено вибороли звання чемпіонів Херсонської області.
Спортивна громадськість м. Каховки, Федерація шахів м. Каховки щиро вітають наших шахістів з успіхом в обласних змаганнях та бажають їм міцного здоров’я і нових спортивних перемог!

О.Пільщіков