Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Юні каховські шахісти взяли участь в чемпіонаті області

13.02.2019

З 8 по 10 лютого 2019 року в Херсоні відбулись змагання чемпіонату Херсонської області з блискавичних та швидких шахів серед юнаків, дівчат та юніорів у вікових категоріях до 12, 14, 16, 18 та 20 років. В змаганнях взяли участь вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради на чолі з тренером-викладачем Артуром Ралко: Поліна Бабій, Михайло Бережний, Денис Здольник Іван Ноздрін та Артем Швець. Найбільш вдалим серед каховчан був виступ Івана Ноздріна та Поліни Бабій. В турнірі з блискавичних шахів у віковій категорії до 12 років серед дівчат Поліна Бабій здобула бронзову нагороду. Свій бронзовий успіх вона повторила і у першості з швидких шахів. Іван Ноздрін став бронзовим призером чемпіонату області з швидких шахів серед юнаків у віковій категорії до 12 років.