Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Юні каховські боксери – призери відкритих змагань «Олешківські ігри-2017»

16.01.2017

13-15 січня 2017 року в м. Олешки під патронатом міського голови Д.М.Воронова відбувся відкритий чемпіонат міста з боксу «Олешківські ігри-2017», в якому взяли участь 138 боксерів віком від молодших школярів до молоді. Основна  частина учасників змагань - молодші школярі 2005-2006 років народження і школярі 2003-2004 років народження,  які в силу свого юного віку  тільки починають спортивну кар’єру. Багато з них ще практично не брали участь у змаганнях, і на таких турнірах тільки роблять свої перші кроки в боксі, набираються досвіду. Тим більше, в турнірі брали участь боксери не тільки з усієї Херсонської області, а ще й з Миколаївської та Харківської областей.
Гідно представили місто Каховку в цих змаганнях вихованці відділення боксу КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради на чолі з тренером-викладачем Дмитром Мальцевим. Наші боксери стали призерами змагань:
I місце - Смашнов Кирило (у ваговій категорії 76 кг);
III місце - Шахов Юрій (у ваговій категорії +76 кг).