UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Юні каховські баскетболісти – чемпіони області


11.05.2016

З листопада 2015 року по травень 2016 року тривав відкритий чемпіонат Херсонської області з баскетболу серед юнаків 2000-2003 р. н. та молодше. Ігри чемпіонату відбувались у м. Херсоні та м. Каховці за календарем змагань. В чемпіонаті, який проводився у два етапи - попередні ігри (у два кола) та плей-офф (4 кращі команди за підсумками попереднього етапу), брали участь сім команд з Херсона, Миколаєва, Голої Пристані, Каховки та Нової Каховки.
У віковій категорії 2003-2004 р. н. блискуче виступили юні каховські баскетболісти - вихованці відділення баскетболу КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради під керівництвом Заслуженого тренера України Валерія Зарецького. За підсумками попереднього етапу наша команда посіла перше місце, не програв жодного поєдинку. Також до плей-офф разом з нашими хлопцями вийшли команди м. Миколаєва, м. Н.Каховки та команда «Схід» (Херсон). У півфінальних протистояннях миколаївці перемогли херсонців, а команда м. Каховки впевнено здолала новокаховчан - 68:34. У грі за третє місце зустрілись команди «Схід» (Херсон) - Н.Каховка - 57:31 на користь команди з обласного центру.
7 травня у фінальній грі, яка проходила в м. Херсоні, команда м. Каховки (КЗ «ДЮСШ») у безкомпромісній боротьбі, завдяки впевненій та результативній грі свого лідера - Єгора Нагая, перемогла суперників з Миколаєва з рахунком 41:36, та здобула звання чемпіонів Херсонської області з баскетболу серед юнаків (2003-2004 р. н.). Чемпіонами області у складі каховчан стали: Єгор Нагай, Дмитро Нечипоренко, Владислав Нечипорук, Данило Самусенко, Артем Коваль, Данило Коваль, Юрій Кращук, Владислав Мовчан, Руслан Алексейчук та тренер-викладач ЗТУ Валерій Зарецький.

Фото: