Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Юні каховчани стали призерами Чемпіонату України з кікбоксингу

06.04.2018

З 29 березня по 1 квітня 2018 року відбувся головний старт для молодих кікбоксерів. На Київщині провели Чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів (всі розділи). Жага до перемоги на національному рівні зібрала під одним дахом представників 23 областей і міста Києва. Загалом це 1241 учасник зі 115 клубів.
У складі збірної команди Херсонської області місто Каховку представляв спортивний клуб СК «Акцент» тренери Маломуж Ю.М. та Маломуж О.Г. За результатами змагань команда каховчан виборола: 1 золоту (Хмельов Микола розділ Кік Лайт ) та 3 бронзових нагороди (Морозов Андрій розділ Лайт контакт, Коваленко Прохор розділ Лоу кік, Хмельов Микола розділ Лайт контакт).
Вітаємо переможців та призерів змагань, їх тренерів, бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення, вдалих тренувань та нових перемог!

(за інформацією СК «Акцент»)