UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Юні надії каховського спорту:


20.05.2014

    …в боксі:
    З 28 квітня по 04 травня в м. Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед кращих боксерів 2000-2001 років народження. Комплекти медалей розігрувалися в двадцяти вагових категоріях. Збірна Херсонської області була представлена в десяти категоріях тринадцятьма боксерами. Нажаль семеро з них припинили виступ вже на першому етапі. А п'ятьом іншим вдалося завоювати медалі.

    Приємно відзначити, що до п’ятірки лауреатів Чемпіонату України увійшов вихованець відділення боксу Каховської ДЮСШ та учень Каховської ЗОШ № 1 Єгор Плетьонкін, якого тренує Дмитро Мальцев. У вазі до шістдесяти двох кілограмів у фіналі каховчанин, на жаль, поступився боксеру Едмуну Єсаяну з Запорізької області та здобув срібну медаль всеукраїнської першості. Загалом боксери Херсонщини вибороли три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі. В командному заліку збірна Херсонської області посіла п'яте місце. Надалі наших боксерів чекають нові змагання. За підсумками чемпіонату кращих юних боксерів включено до складу збірної команди України (у цій віковій категорії), яка готуватиметься до участі в Чемпіонаті Європи.

    …та легкої атлетики:
    15-16 травня 2014 року в м. Києві на НСК «Олімпійський» проходили змагання Чемпіонату України серед юнаків (1997 р. н. та молодші) з легкої атлетики. Відмінно виступив на цьому чемпіонаті вихованець відділення легкої атлетики Каховської ДЮСШ, а нині учень Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю Максим Палій (1999 р. н.). У своєму забігу на 1500 м наш земляк показав результат 4:04.33, що дозволило йому завоювати бронзову нагороду Чемпіонату України серед 35 учасників в цьому виді (більшість з яких, були віком старші від каховчанина).     Перемогу на цій дистанції святкував Андрій Аліксійчук (1997 р. н., м. Донецьк) з результатом 4:01.93, на другому місці – Антон Грабовський (1998 р. н., м. Рівне) з результатом 4:03.53. Нагадаємо, що Максим Палій займався легкою атлетикою в Каховській ДЮСШ під керівництвом першого тренера Валерія Кучеренка.

    Від усієї спортивної громадськості м. Каховки вітаємо наші юні спортивні надії з успіхом на всеукраїнських змаганнях та бажаємо нових гучних спортивних

Фото: