UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Юні каховські боксери на чемпіонаті України


19.02.2015

З 11 по 15 лютого 2015 року в залі боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (вул. Перекопська, 7) відбулися регіональні змагання чемпіонату України з боксу серед юнаків 2001-2002 років народження (південний регіон).

У змаганнях взяли участь 78 спортсменів з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Херсонську область представляв 31 спортсмен з міст Херсона, Каховки та Бериславського, Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Скадовського, Цюрупинського і Чаплинського районів.

 

Місто Каховку в змаганнях представляли вихованці відділення боксу Каховського КЗ «ДЮСШ» Григорій Присташ (у ваговій категорії 40 кг) та Данило Конопльов (вагова категорія 44,5 кг), яких тренує Майстер спорту Дмитро Мальцев.

Спортсмени Херсонщини загалом вибороли 29 медалей, в тому числі 8 золотих, 8 срібних та 13 бронзових. Данило Конопльов у своїй ваговій категорії здобув «бронзову» нагороду, а Григорій Присташ припинив змагання в ¼ фіналу.

Переможці і призери змагань нагороджені медалями, грамотами і цінними подарунками та візьмуть участь у фінальних змаганнях чемпіонату України, який відбудеться в травні 2015 року в м. Бердичеві.