П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Юнацький турнір з міні-футболу відбувся в Каховці

31.05.2017

23 травня 2017 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям ДБІТ «Радість» був проведений міський юнацький турнір з міні-футболу «Дружба», присвячений пам’яті Подвигу солдата-захисника. Ініціатор проведення змагань - ВГС «Кордон» на чолі з керівником О.І.Назаруком, організатори змагань - відділ освіти Каховської міської ради, КЗ «ДЮСШ» та дитячий будинок інтернатного типу «Радість»
  У турнірі взяли участь такі дитячо-юнацькі команди міста:
- «Спарта» (тренер-викладач з футболу КЗ «ДЮСШ» Марченко Анатолій Пилипович);
- команда дівчат «Каховчанка» (тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» Швед Наталя Миколаївна);
- «Олімпієць» (тренер-викладач з футболу КЗ «ДЮСШ» Марченко Анатолій Пилипович);
- СК «Каховка» (тренер-викладач з футболу КЗ «ДЮСШ» Марченко Анатолій Пилипович);
- команда ДБІТ «Радість».
За підсумками турніри команди посіли такі місця:
  I місце - «Радість»
II місце - «Олімпієць»
III місце - СК «Каховка»
IV місце - «Спарта»
V місце - «Каховчанка»
Переможці були нагороджені кубком та дипломами. Всі команди-учасниці турніру отримали в подарунок від організаторів футбольні м’ячі та солодощі.