UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Юнацький турнір з міні-футболу


25.04.2016

Турнір юних футболістів Херсонської області відбувся 23 квітня в Херсоні на реконструйованому стадіоні в мікрорайоні «Корабел».
В змаганнях взяли участь 15 дитячих футбольних команд (в двох вікових категоріях) з Каховки, Берислава, Великої Лепетихи, Дар’ївки та Херсона. Серед команд вікової категорії 2004-2006 р.н. місто Каховку в турнірі представляла команда «Авангард» (КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради) 2005 р.н., яку тренує Віталій Лілик.
Юні каховчане продемонстрували добру гру та у підсумку зайняли друге місце у своїй підгрупі. Під час турніру гарячу підтримку нашим хлопцям забезпечували їх батьки та рідні.
В урочистому відкритті турніру взяли участь Президент Федерації футболу України Андрій Павелко, голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов та Народний депутат України Андрій Гордєєв, які подарували юним спортсменам області футбольні м’ячі. Також Андрій Павелко нагородив почесними відзнаками та почесними грамотами Федерації футболу України за вагомий внесок у розвиток дитячого футболу в Херсонській області низку тренерів та представників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, що опікуються питаннями розвитку фізичної культури і спорту. Серед нагороджених - заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Сергій Кашулін.
Поїздка юних каховських футболістів на турнір відбулась за підтримки Фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!»

Фото: