Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Євгенія Ралко – чемпіонка Херсонської області з шахів.

01.09.2017

З 25 по 30 серпня 2017 року в м. Херсоні в приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Херсонської міської ради відбулись фінальні змагання Чемпіонату Херсонської області з шахів серед юнаків, дівчат та юніорів у вікових категоріях до12, 14, 16, 18, та 20 років.
В змаганнях взяла участь команда міста Каховки, представлена вихованцями відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради на чолі з тренером-викладачем Артуром Ралко: Євгенія Ралко, Віолета Тишковець, Денис Здольник, Олександра Зеленяк та Поліна Бабій.
За підсумками змагань у віковій категорії до 20 років серед дівчат перемогу здобула каховчанка Євгенія Ралко. Її подруга по команді Віолета Тишковець стала бронзовою призеркою обласної першості серед дівчат у віковій категорії до 18 років.
Інші каховчани виступили таким чином:
- Денис Зольник - 7 місце серед юнаків до 14 років;
- Олександра Зеленяк та Поліна Бабій - розділили 4-6 місця серед дівчат до 12 років.
Вітаємо юних каховських шахістів та їх тренера з успішним виступом у фіналі чемпіонату області!