UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЄДИНОЮ РОДИНОЮ СВЯТКУЄМО РІЗДВО


11.01.2016

6 січня, у канун Різдва Христового, міський голова Андрій Дяченко та представники Радикальної партії Олега Ляшка привітали дітей воїнів АТО та вихованців дитячого будинку "Радість", подарувавши їм солодощі. А вихованці дитячого будинку організували гостям святковий концерт.
10 січня у РБК ім. Фрунзе відбувся традиційний різдвяний культурно-просвітницький захід "Різдвяні зустрічі". Рівно вісім років тому у місті було вперше проведено такий захід. І ось уже восьмий раз на величне свято Різдва зі сцени звучать вітання та колядки. Як і в минулі роки чудова концертна програма вразила і полонила всіх присутніх. Кожен з учасників концерту у цей день разом з виступом подарував глядачам частинку свого тепла і своєї любові, продовжуючи славну традицію нашого благочестивого співочого народу. Такі вечори дають людям духову наснагу та втіху, підносять душу до неба. У концерті з чудовими програмами виступали церковні та світські творчі колективи, що є його постійними учасниками. Як і завжди, концерт промайнув на «одному подиху», коли народження Христа «єдиним серцем і єдиними устами» славили всі присутні. Глядачі не скупилися на щедрі аплодисменти, а коли затих останній акорд, нікому не хотілося розходитися: так швидко й непомітно промайнули ці години насправді високого, чистого й духовного мистецького свята.
Також відчувається, що прийдешній рік буде багатим на втілення творчих задумів. Ще напередодні Нового року у місті пройшли цікаві виставки декоративно-ужиткового мистецтва: виставка "Новорічний сувенір" у ЦДТ та виставка- ярмарок "Зимові візерунки" художнього відділу КШМ. А у світлий день Різдва Христова у фойє МПК "Меліоратор" пройшла різдвяна виставка майстринь народного клубу «Чарівна ниточка». Виставка мала назву "Зимова казка", адже дивні витвори майстринь й справді перенесли присутніх у красу зимової пори.

 

 

Фото: