П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Як проходить чемпіонат Каховської МТГ з шахів 2021 року?

24.03.2021

З 27 лютого в шаховому клубі МПК «Меліоратор» проходять змагання ювілейного 60-го чемпіонату Каховської МТГ з класичних шахів 2021 року. У турнірі беруть участь 12 шахістів. Ігрові дні — субота та неділя. Першість розігрується за коловою системою з контролем часу 1 година та 5 хвилин до закінчення партії з додаванням 30 сек. на кожний хід.

Відбулося вже вісім турів з одинадцяти, але у багатьох учасників є ще відкладені партії. Жодному з учасників не вдалося уникнути втрати очок. До групи лідерів зараз входять:

Олексій Ктітор – 5,5 очок з 7 можливих (1 відкладена партія);

Олег Пільщіков – 5,5 очок 7 можливих (1 відкладена партія);

Аліна Григорчук – 5 очок з 8 можливих;

Дмитро Кузьоминський – 5 очок з 8 можливих.

Отже, головна боротьба попереду. Закінчується чемпіонат 4 квітня.

Цікава інформація про чемпіонат:

Першим переможцем в історії чемпіонатів Каховки з шахів став шахіст Дібров. Найбільших успіхів за більш ніж півстолітню історію головних шахових змагань міста досягли:

Ю.Окладников – 9 чемпіонських титулів;

кандидати у майстри спорту Д.Кірюшин та А.Ралко – по 7 перемог;

П.Кобзар – 5 перемог.

Серед спортсменів, які зараз продовжують активну шахову діяльність, чотириразовими чемпіонами Каховки ставали:

майстер ФІДЕ – М.Гриценко;

кандидати у майстри спорту – Є.Лозович та Д.Кузьоминський.

Чемпіонат 2021 року, організований Федерацією шахів м.Каховка, відділом у справах молоді та спорту, управлінням культури і туризму, адміністрацією МПК «Меліоратор», зібрав хороший склад учасників, серед яких:

чемпіонка 2013 року, міжнародний майстер – Юлія Зінкевич (Майко);

майстер спорту – Аліна Григорчук (Майко);

кандидати у майстри спорту – Олексій Ктітор (дворазовий чемпіон), Дмитро Кузьоминський та Анатолій Назаров;

а також першорозрядники, ветерани шахів та кращі вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради – Ростислав Надєєв, Святослав Зінкевич та Марія Тимченко.

За інформацією ФШМК