Субота 11 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

ІV-й міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН

23.12.2019

21 грудня в МПК "Меліоратор" за сприяння міського голови Андрія Дяченка та при підтримці Вегандза Мяснікяна вчетверте відбувся міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН. В грі взяло участь 3 шкільних команди: "Потом придумаем" (ЗОШ № 3, капітан команди Корінецька Аліна), "Горы по колено" (ЗОШ № 4, капітан команди Римар Вікторія), "16+" (ЗОШ № 5, капітан команди Артемчук Ігор). Ведучий гри Сергій Аркуша. Тема гри - "Велика перерва". Команди грали в трьох традиційних програмах: "Привітання"- "А голову ти не забув?", Домашнє завдання "Від дзвінка до дзвінка..." та "Розминка" (тема "До дошки..."), яка складалась з двох етапів: фоторозминка та питання від журі. Команди видавали пристойний гумор (і не завжди дитячий). Багато жартів були дуже влучними і стосувались в більшості багатопланового міського життя. По закінченню гри перший заступник міського голови Олег Кожемякін (голова журі) та редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр поздоровили КВНщиків та присутніх з чудовою грою і вручили командам-учасникам дипломи, подарунки від міського голови Андрія Дяченка і від спонсорів гри - Вегандза Мясникяна та туристичної агенції "SIESTA". В підсумку перемогу святкувала команда "16 +" (ЗОШ № 5), якій також вручили і Кубок Каховської Відкритої ліги КВН.
Перед початком гри глядачі переглянули в рубриці "Закритий показ" "Демо-Версію фільму "Halloween Каховської школи "КіТ", який надав партнер Ліги студія «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Гнатовський Геннадій і Забеліна Анна).
Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, міський учнівський парламент старшокласників, управління освіти, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор". Спонсори та партнери гри: туристична агенція "SIESTA", рекламна агенція "Grizart", друкарня "Приват", «Studio КіТ», Сергій Кошелєв ("Хоттабич"), БО Мережа Каховка. Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.