UKR
Четвер 23 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

ІІІ Відкрита сімейна спавтакіада памʼяті Руслана Салівончика


02.08.2021

31 липня в Каховці на спортивному комбінаті «Олімпійський» відбулася ІІІ Відкрита сімейна спартакіада пам’яті Руслана Салівончика.
Ініціатор змагань - ГО "Учасники АТО "СКІФ". Загальне керівництво змаганнями здійснює відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради. В змаганнях щороку беруть участь сімейні команди учасників АТО або волонтерів, учасники яких за станом здоров’я можуть бути допущені до змагань. Команда традиційно складається з трьох чоловік: (умовно) тато, мама та дитина. А самі змагання особистісно-командні.
Цього разу участь у спартакіаді взяли 3 команди: «Живчики», «Дзвіночки», та «Влада», а також учасниками стали не тільки сім’ї, але й усі бажаючі.
Перед початком змагань перед учасниками з вітальним словом виступив начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін, після чого хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Руслана Салівончіка і всіх каховчан, які загинули в зоні проведення АТО.
Учасники змагались в таких дисциплінах: легка атлетика, стрільба з лука та пневматичної зброї, стрибки в довжину, стрибки на скакалці, підіймання гирі, метання дартсу та гра з шашок.
Не дивлячись на виснажливу спеку, протягом 4-х годин учасники не втрачали сили духу та демонстрували гарну фізичну форму! А також перевірили свою вправність та вміння пристосовуватися до незвичного виду спорту.
Так за результатами загальнокомандного заліку нагороду за ІІІ місце отримала команда «Живчики», ІІ місце виборола команда «Влада», і нагороду за І місце отримала команда «Дзвіночки» в якій виступали: дочка Руслана - Юлія Салівончік (капітан команди) і дружина Тетяна.
Всі команди були нагороджені призами та солодкими подарунками!

 

 

Фото: