Вівторок 23 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

ІІІ-Й МІСЬКИЙ ТУРНІР ШКІЛЬНИХ КОМАНД КВН НА КУБОК КАХОВСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ ЛІГИ КВН

26.12.2018

23 грудня в МПК "Меліоратор" при підтримці міського голови Андрія Дяченка втретє відбувся Міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН. В грі взяло участь 4 шкільних команд КВН із 7 загальноосвітніх закладів міста: "Новое поколение ОПГ" (СЗОШ № 2, капітан команди Корінь Марія), "Потом придумаем" (ЗОШ № 3, капітан команди Ліфінцева Вікторія), "Горы по колено" (ЗОШ № 4, капітан команди Римар Вікторія), "16+" (ЗОШ № 5, капітан команди Слободян Олександр). Тема гри - "Шкільний зимовий вечір!". Команди грали в трьох традиційних програмах: "Візитка" (фристайл "Веселе шкільне патті"), Домашнє музичне завдання "Одного разу під Новий рік" (СТЕМ) та "Розминка", яка вперше проводилась по новому. Вона складалась з трьох етапів: музична розминка, фоторозминка та питання від журі. В залі, як і втому році був аншлаг (близько 600 чоловік). Команди видавали такий гумор (не завжди дитячий), що могли їм позаздрити і команди, які беруть участь в турнірах Каховської Відкритої ліги КВН. Багато жартів були дуже влучними і стосувались в більшості багатопланового міського життя. По закінченню гри міський голова Андрій Дяченко, перший заступник міського голови Олег Кожемякін (голова журі) та начальник управління освіти Михайло Гончар поздоровили КВНщиків та присутніх з чудовою грою та наступаючим Новим роком і вручили командам дипломи, торти та грошові винагороди (І місце - 5 тис. грн.; ІІ місце - 2 тис. грн.; ІІІ місце - 1 тис. грн.; 4 місце - 450 грн.). В підсумку перемогу святкувала команда "Горы по колено" (11,0 бал.), якій міський голова вручив Кубок Каховської Відкритої ліги КВН. ІІ місце у команди "Потом придумаем" (10,23 бал.) Третє місце посіла команда "16+" (8,63 бал.).
Перед початком гри глядачі переглянули два відеоролики від Ініціативної групи «ГУК» (Гімназія! Україна! Каховка!) (Керівник - Стрельчук Світлана Іванівна), які були відзняті в рамках в Міжрегіонального проекту "Профі Кемп" та в рамках молодіжного проекту «Каховщина... Варто приїхати». Традиційно, партнер Каховської Відкритої ліги КВН студія «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (Керівники Гнатовський Геннадій і Забеліна Анна) підготували та показали глядачам гумористичний відеофільм "Кримінальне чтиво по-каховські". Також, перед початком гри Благодійний фонд "Лепта" (керівник Світлана Бжезицька) провів благодійну акцію по зібранню коштів на лікування онкохворих дітей (зібрано 644 грн.).
Перед початком першого конкурсу, на сцену були запрошені: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктора Зубков та редактори Каховської Відкритої Ліги КВН Юрій Скляр і Олександр Мошенський, які поздоровили ведучого конкурсу Сергія Аркушу з його успіхами у Міжнародному оперному open air фестивалі «OPERAFEST TULCHYN» та у Всеукраїнському конкурсі "Кримський інжир" і вручили йому пам’ятні подарунки.
Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, міський учнівський парламент старшокласників, управління освіти, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор", ЦДТ. Спонсори та партнери гри: Студія «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ», Благодійний фонд "Лепта", Рекламна агенція "Grizart", Друкарня "Приват", Сергій Кошелєв ("Хоттабич"). Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.