П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ІІ півфінал Каховської Відкритої ліги КВН ХІ сезону 2017/2018 років

19.02.2018

17 лютого в МПК "Меліоратор" відбулась гра ІІ півфіналу Каховської Відкритої ліги КВН ХІ сезону 2017/2018 років. В грі взяли участь тільки дві команди КВН: "ТНК" (Збірна Таврійска-Нової Каховки) та "Педсовет" (м. Скадовськ), а також по за конкурсом спеціальний гість - команда КВН "Фанати Олега Вінника" (Збірна організаторів Скадовської та Каховських ліг КВН). Тема гри - "Все буде з коханням". Команди грали в чотирьох традиційних програмах: "Візитка" ("Рецепт першого побачення" (фрістайл), розминка (питання були від команд та від глядачів), музичний конкурс "Музичні "обнімашки" та домашнє завдання "Твоя історія кохання". Ведучий гри, як завжди - Сергій Аркуша. В підсумку перемогу святкувала команда "ТНК", якій голова журі, перший заступник міського голови Олег Кожемякін вручив грамоту про перемогу та перепустку на фінал. Перед початком гри глядачі переглянули цікаве відео "Спеціальний випуск новин від студії КіТ", яке надав партнер Каховської Відкритої ліги КВН Каховська школа кіно і телебачення "КіТ". Керівники Гнатовський Геннадій і Забєліна Анна. Перед початком гри Благодійний фонд "Лепта" (керівник Світлана Бжезицька) проводив благодійну акцію по зібранню коштів (зібрано 960 грн.) на лікування онкологічно-хворих дітей Аліси Акопян і Анастасії Рєзвих. Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор". Спонсори та партнери гри: Каховська школа кіно і телебачення "КіТ", друкарня "Приват", п/п "Гармонія", ГО ОГП "Щит", БО Мережа Каховка, БФ "Лепта". Офіційний перевізник - таксі "Пчёлка". Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.
Фінал Каховської Відкритої ліги КВН ХІ сезону 2017/2018 років відбудеться у 1 квітня 2018 року. У фіналі поборються команди КВН: "Коллектив 2 х 2" (м. Ніжин), "Рука в синице" (м. Скадовськ) та "ТНК" (Збірна Таврійска-Нової Каховки). Можливий виступ і інших команд КВН.