Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

04.02.2018

3 лютого на базі ЗОШ № 4 відбулись II-гі Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед школярів на кубок пам’яті героя АТО Каховчанина Ігоря Максименка. В змаганнях взяло 5 команд: м. Каховка, Каховський район та три команди з Херсону. В урочистому відкриті, який був організований адміністрацією ЗОШ № 4 і роєм"Чорний оксамит" Козацької республіки ім. Богдана Ружинського, крім офіційних осіб взяла участь і мати Ігоря Павловича - Лідія Карпівна. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблого воїна та поклали квіти до меморіальної дошки І.П.Максименка на будинку Центру дитячої творчості. За підсумками змагання ІІІ місце завоювала перша команда Херсонського обласного центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, ІІ місце у команди Каховського району, а перемогу вдруге святкувала збірна команда Каховки, яка складалась з учнів ЗОШ № 3 і ЗОШ № 4 (тренери - Руслан Сорговіцький та Віктор Фінюк). Призери були нагороджені медалями та грамотами від відділу у справах молоді та спорту, а переможець отримав також Кубок. На завершення курінь "Джура" (ЗОШ № 4) пригостив всіх учасників смачним козацьким кулішем.