UKR
Вівторок 18 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

«Ігри патріотів» відбулись в Каховці.


22.08.2017

З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України 19 серпня 2017 року в м. Каховці на міському спортивному комбінаті «Олімпійський» відбулась відкрита міська Спартакіада «Ігри патріотів» серед учасників АТО на сході України.
Організаторами заходу виступили відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з відділом освіти, КЗ «ДЮСШ», відділом культури та каховською громадською організацією «Учасники АТО «Скіф», при фінансовій підтримці ПрАТ «Чумак» та Олександра Бойка.
В змаганнях взяли участь команди, які представляли організації учасників АТО: «Скіф» (Каховка), «НК» (Нова Каховка), «Біла стріла» (Нова Каховка) та команда Великолепетиського району. Також серед учасників була команда військовослужбовців ЗСУ - розвідники з 56 ОМБР.
Під час урочистого відкриття спартакіади учасників та глядачів привітали заступник міського голови Володимир Федченко та військовий капелан, учасник бойових дій в Афганістані Анатолій Пономарьов. Присутні вшанували «хвилиною мовчання» пам’ять воїнів України, які загинули в зоні АТО на Сході України.
До програми турніру були включені таки види спорту: легкоатлетична естафета 5х80 м з елементами кросфіту, стрільба з луку, стрільба з пневматичної гвинтівки, гирьовий спорт (поштовх гирі вагою 24 кг), вправа з розбирання-збирання автомату АК, перетягування канату.
Учасники змагалися між собою у особистому та командному заліку. Всі учасники продемонстрували добру фізичну та військову підготовку. Високий рівень змагань забезпечувала суддівська колегія на чолі з головним суддею спартакіади Віктором Чухраєм. Незважаючи на безкомпромісну боротьбу у кожному виді, змагання проходили у дружній атмосфері. Учасників палко підтримували товариші по службі, рідні та близькі, прості вболівальники.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:
1 місце - команда «Скіф» (Каховка)
2 місце - команда 56 ОМБР
3 місце - команда «Біла стріла» (Н.Каховка)
4 місце - команда «НК» (Н.Каховка)
5 місце - команда Великолепетиського району.

Команду-переможця було нагороджено почесним кубком, учасників команд-призерів - почесними дипломами від організаторів та призами від ПрАТ «Чумак», а всіх учасників змагань - подарунками від ПрАТ «Чумак».

Фото: