Четвер 17 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

І ВІДКРИТА СІМЕЙНА СПАРТАКІАДА, ПАМ’ЯТІ РУСЛАНА САЛІВОНЧИКА

24.07.2019

27 липня 2019 року на спортивному комбінаті «Олімпійський» (початок о 10:00) відбудеться І Відкрита сімейна спартакіада, пам’яті Руслана Салівончика.
Ініціатор змагань - ГО "Учасники АТО "СКІФ". Загальне керівництво змаганнями здійснює відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради. В змаганнях беруть участь сімейні самодіяльні команди учасників АТО або волонтерів, учасники яких за станом здоров’я можуть бути допущені до змагань. Команда складається з трьох чоловік: (умовно) тато, мама та дитина (незалежно від полу, але віком до 14 років включно).
Змагання особисто-командні. Змагання проводяться з наступних видів: Легкоатлетична естафета (3 чол. х 50 м х 50 м х 100м), дартс, стрільба з луку, стрільба з пневматичної зброї, гирьовий спорт, скакалка, стрибки з місця, шашки, перетягування канату.