П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

І півфінал Каховської Відкритої Ліги Гумору пройшов під гаслом «Скоро літо – ми скасували кінець світу»

31.05.2021

У суботу, 29 травня, за підтримки міського голови Віталія Немерця і депутата міської ради Вегандза Мяснікяна відбувся І півфінал Каховської Відкритої Ліги Гумору. Організаторами заходу виступили Каховська Відкрита Ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, управління культури і туризму, МПК «Меліоратор», міський центр соціальних служб.
Ще на початку заходу у вестибюлі МПК «Меліоратор» ініціативна група #SaveAdel провела благодійну акцію по збиранню коштів для маленької Аделіни Мотенко. Також усі присутні переглянули відео від партнера Каховської Відкритої Ліги Гумору - ГО «Молодіжна політика» про міські турніри спортивної версії гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» (автори Геннадій Гнатовський та Анна Забєліна), яке зал зустрів гучними оплесками.
А змагатися на кмітливість та дотепність у ХІУ сезоні приїхали відомі у КВН-спільноті команди:
- учасники Чернігівської та Закарпатської Ліг КВН, лауреати фестивалю «Сміх у лісі», переможці фестивалю «Козацькі посмішки», фіналісти Студентської Ліги Сміху КПІ - команда "Кому Какая Разница" (м. Чернігів), капітан - Олексій Троцик;
- молодіжна команда, учасниця ігор КВН Таврійського Державного Агротехнологічного університету, учасниця Бердянської Ліги Сміху, команда, в складі якої двічі найкраща КВНниця Бердянської Ліги Сміху, - «Оптом Дешевле» (м. Мелітополь), капітан команди Златомира Кравець;
- команда, що стала «темною конячкою» гри, команда-загадка, команда-секрет із потрійним замкóм "Плюс Один" (м. Нова Каховка), капітан - Наїм Мохамад.

Поза конкурсом подарували глядачам яскраві емоції зірка стендапу Марина Ониськів, жарти якої ще в карантинний період напрочуд добре «зайшли» молодіжній публіці, і команда-експромт з чемпіонів Каховської Відкритої Ліги Гумору «Тянем время», що вразила своїми експромтами.

Ну, а до найскладнішого завдання - оцінити в балах виступи команд запросили: вічного гравця КВН, козака і голову журі Андрія Кумінова; чарівну дівчину, яка стояла у витоків створення Ліги та не уявляє свого життя без КВН Оксану Паталашку; рекламного спонсора Каховської Відкритої Ліги Гумору, у якого завжди «все нормально» Артура Мовчуна; теледіву порталу «Каховка LIVE» Анну Забєліну; брутального DJ Сергія Кошелєва - Хотабича; капітана команди КВН ТНК Артема Волкова; капітана команди КВН «Все нормально» Олександра Мошенського. А у лічільній комісії ХІV-го сезону були: голова - Олена Кузьміна та її заступниці Юлія Донова і Альона Даніялова.

Традиційними у грі цього сезону залишилися конкурси «Привітка» і «Домашнє завдання». А ось розминка стала справжнім тріатлоном для команд. Спочатку командам було запропоновано раунд фото питань. Після цього гравці представляли жартівливі коротенькі пісні «карапулі». А на додачу ще й був батл зворотньої розминки: командам потрібно було вигадати оригінальний початок до вже запропонованих кінцівок фраз.
В результаті гри кожна з команд запам’яталась глядачам своїм неповторним стилем: влучні жарти від «Кому какая разница», легкий гумор команди «Оптом дешевле» та вміння з неперевершеним шармом виходити з будь-якої ситуації у «Плюс Один» припали до душі каховчанам. А місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином:
І місце - «Оптом дешевле» (Мелітополь);
ІІ місце - «Плюс Один» (Нова Каховка);
ІІІ місце - «Кому какая разница» (Чернігів).
Вітали призерів та переможців міський голова Віталій Немерець, голова журі Андрій Кумінов, редактор Каховської Відкритої Ліги Гумору Юрій Скляр.
Організатори І півфіналу дякують партнерам та спонсорам: мінеральна вода «Каховка», «Перша пекарня твого міста», лаунж-кафе «Сова», туристична агенція "Siesta", ГО «Молодіжний Центр», ГО «Молодіжна політика», «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ», п/п "Гармонія" (директор Липа О.Я.), друкарня "Приват", рекламна агенція "Grizart", ГФОП «Щит».
Інформаційні партнери заходу: офіційний сайт територіальної громади міста, інтернет-видання "Каховские новости", газета нашого краю "Каховська зоря", портал «Каховка LIVE».