Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

І ПІВФІНАЛ КАХОВСЬКА ВІДКРИТА ЛІГА КВН СТАРТУВАЛА В ХІІ СЕЗОН

03.12.2018

1 грудня в МПК "Меліоратор", при підтримці міського голови Андрія Дяченка та Благодійного фонду Вегандза Мяснікяна відбулась гра І півфіналу Каховської Відкритої ліги КВН ХІІ сезону 2018/2019 років. В грі взяли участь 3 команди КВН: "Хомяки" (с. Антонівка), "Білоцерківська МКС" (м. Біла Церква) та "Кому какая разница" (Чернігів-Київ-Миколаїв). Поза конкурсом виступила команда КВН "Фанати Олега Вінника". Тема гри - "З першим сміхом!". Команди грали в чотирьох традиційних програмах: Конкурс привітання "Понеслося...", розминка, музичний конкурс (конкурс однієї пісні) "А я только с мороза" та домашнє завдання "Одного разу спекотним зимовим вечором". Ведучий гри - Олександр Мошенський. Від досконалої гри команд, влучних жартів та боротьби за симпатії глядачів того вечора в залі було гаряче. В підсумку перемогу святкувала команда "Білоцерківська МКС". ІІ місце виборола юна команда "Хомяки", а команда "Кому какая разница" залишилась на ІІІ місці. Голова журі Андрій Кумінов, редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков вручили командам відповідні дипломи та призи спонсор ФОП "Гармонія". До фіналу, який орієнтовно відбудеться 30 березня 2019 року, вийшла команда "Білоцерківська МКС" (м. Біла Церква). Дуже великі шанси попасти у фіналі залишаються і в команди з Антоновки. Перед початком гри глядачі переглянули цікавий відеофільм "Репортаж про пробіг на Кубок міського голови "Wake Up And Run-2018", який надав партнер Каховської Відкритої ліги КВН студії «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ». Керівники студії Гнатовський Геннадій і Забеліна Анна. Перед початком гри Благодійний фонд "Лепта" (керівник Світлана Бжезицька) проводив благодійну акцію по зібранню коштів на лікування онкохворого хлопчика Богдана Наконечного (зібрано 840 грн.). Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор". Партнери гри: Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ», ДНЗ "КПЛСП", БФ "Лепта". Спонсори: Благодійний фонд Вегандза Мяснікяна, п/п "Гармонія" та друкарня "Приват". Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook. ІІ півфінал Каховської Відкритої ліги КВН ХІІ сезону 2018/2019 років відбудеться у лютому 2018 року.