UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ХІІ-й турнір з футзалу пам’яті Анатолія Козловського.


16.12.2016

11 грудня 2016 року в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради відбувся ХІІ-й міський міжвідомчий турнір з футзалу, присвячений пам’яті А.В.Козловського. Організатори заходу: відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти та Комунальний заклад «ДЮСШ». В турнірі взяли участь чотири команди: Новокаховський МРВ УСБУ, «Динамо» (Каховський відділ поліції ГУНП), «Каховські рятівники» (Каховський МРУ ГУ ДСНС) та команда каховських ветеранів футболу «Олімпієць».
Перед початком змагань команди-учасники та вболівальники вшанували пам’ять Анатолія Козловського та інших футболістів-аматорів, які передчасно пішли з життя, хвилиною мовчання.
Першість у турнірі розігрувалась за коловою системою. В усіх матчах футболісти-аматори вели безкомпромісну спортивну боротьбу, демонстрували добру фізичну підготовку, самовідданість та рішучість на футбольному майданчику.
За підсумками змагань перемогу в турнірі святкували футболісти команди «Динамо», які здобули перемоги у всіх матчах. На другому місці команда Новокаховського МРВ УСБУ, на третьому - «Каховські рятівники». Кращими гравцями турніру були визнані:
кращій воротар - Олександр Іванов («Динамо»);
кращий захисник - Олександр Круглик (НКМРВ УСБУ);
кращий форвард - Вадим Яценко («Динамо»).
Під час урочистої церемонії нагородження учасників привітали міський голова Андрій Дяченко і начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Віктор Зубков. Вони вручили командам-призерам та кращім гравцям почесні кубки та грамоти.

Фото: