П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ХІ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЯ КОЗЛОВСЬКОГО

08.12.2015

6 грудня 2015 року в спортивній залі комунального закладу «ДЮСШ» відбувся традиційний одинадцятий відкритий міжвідомчий турнір з футзалу, присвячений пам’яті Анатолія Васильовича Козловського (співробітника НКМРВ УСБУ, палкого прихильника футболу). Організатори турніру - відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при підтримці адміністрації КЗ «ДЮСШ» відділу освіти.
В змаганнях цього року взяли участь п’ять команд: «Динамо» (Каховський відділ поліції ГУНП), «Каховські рятівники» (Каховський РВ УДСНС), «Спартак» (Каховська міська рада), Каховська ЦРЛ та «КФК-5» (Новокаховський МРВ УСБУ).
Перед початком змагань команди-учасники та вболівальники за традицією вшанували пам’ять Анатолія Козловського та інших футболістів-аматорів, які передчасно пішли з життя, хвилиною мовчання. Учасників змагань та вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков.
Турнір проводився за «коловою» системою (кожна команда грала з кожною). В усіх матчах футболісти-аматори вели цікаву і безкомпромісну спортивну боротьбу, демонстрували добру фізичну підготовку, а брак футбольної майстерності компенсували самовідданістю та рішучістю на футбольному майданчику. Результати матчів:
«КФК-5» - «Динамо» - 0:1
«Спартак» - Каховська ЦРЛ - 1:0
Каховська ЦРЛ - «Каховські рятівники» - 1:2
«Динамо» - «Спартак» - 1:0
«Каховські рятівники» - «Динамо» - 0:3
«Спартак» - «КФК-5» - 1:4
«КФК-5» - «Каховські рятівники» - 5:3
«Динамо» - Каховська ЦРЛ - 3:0
«Каховські рятівники» - «Спартак» - 3:0
Каховська ЦРЛ - «КФК-5» - 2:1
За підсумками матчів місця у турнірній таблиці розподілились таким чином:
І - «Динамо» (Каховський відділ поліції ГУНП) - 12 очок
ІІ - «КФК-5» (Новокаховський МРВ УСБУ) - 6 очок
ІІІ - «Каховські рятівники» (Каховський РВ УДСНС) - 6 очок
IV - «Спартак» (Каховська міська рада) - 3 очки
V - Каховська ЦРЛ - 3 очки
Отже, третій рік поспіль, команда «Динамо» Каховського відділу поліції ГУНП стала переможцем міжвідомчого турніру з футзалу пам’яті А.Козловського. В складі команди «Динамо» виступали: Олександр Іванов, Ігор Бойко, Віктор Дзьоба, Віталій Сенчин, Вадим Меркулов, Вадим Яценко, Віктор Євменов, Сергій Перещук та Євген Тарасюк.
Кращими гравцями турніру оргкомітет визнав:
- кращий воротар - Василь Росошик («Спартак»);
- кращий бомбардир (6 забитих м’ячів) - Віктор Кислейко («КФК-5»);
- кращий гравець турніру - Вадим Яценко («Динамо»).
Переможці, призери та кращі гравці турніру були нагороджені почесними кубками та дипломами від організаторів.