UKR
Четвер 01 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинХерсонщина у «помаранчевій» зоні: в деяких громадах введено додаткові обмеження


06.10.2021

Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань ТЕБ та НС під керівництвом заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Якименка.

 

Так, згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки.

 

Проте у деяких громадах області значно перевищені показники захворюваності. Тому згідно з рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, на території Каланчацької селищної, Генічеської, Новокаховської, Олешківської та Херсонської міських територіальних громад з 00.00 годин 06 жовтня 2021 року забороняється:

 

- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, у яких більше 80% вакциновані;

 

- у закладах громадського харчування (кафе, ресторани, бари, нічні клуби, дискотеки тощо) проведення святкових заходів (корпоративи, тематичні вечірки тощо);

 

- у закладах освіти проведення масових заходів, батьківських зборів, екскурсійних поїздок тощо.

 

Керівникам зазначених громад рекомендовано перевести з 06 жовтня 2021 року на дистанційне навчання всі заклади освіти, крім дошкільних закладів, 1-4 та 11 класів закладів загальної середньої освіти.

 

Крім того, на території всієї області буде посилено роботу COVID-патрулів.

 

 

Інформація з офіційного сайту Херсонської обласної державної адміністрації