Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Хелловін в Каховці!

04.11.2020

31 жовтня каховська молодь зібралась, щоб попрощатися з осінню, фактично з "бабиним літом", і у веселій атмосфері зустріти загадковий та містичний Хелловін.
Це свято бере початок далеко-далеко в історії, кажуть, що йому не менше двох тисяч років. За давнім повір’ям, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада відчинялися двері в потойбічний світ і злі сили могли проникнуть на землю. Тому прийнято одягатися в страшні костюми, щоб збити привидів з пантелику.
Головний же символ Хелловіна - гарбузова голова. Вона символізує закінчення періоду збору врожаю і вогонь, що відлякує злих духів.
"В цей день не можна ображатися та сумувати!"
Саме під таким девізом в привітному закладі "Сова" і відбулася весела вечірка для всіх бажаючих. Учасники та гості вражали креативними костюмами та гримом, Аня Янковська з професійною «моторошністю» оформила святкові декорації. Програма вечора включала в себе цікаві тематичні конкурси, пісні, імпровізаційні виступи всіх бажаючих.
І нехай сучасний Хелловін давно вже втратив свою містичність та перетворився на просто розважальний захід, проте він лише набирає популярність в молоді, дітей та навіть у дорослих.
Ініціатори та організатори свята - Вероніка Блищук, Каховська відкрита ліга гумору та Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради!