П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Halloween знову в Каховці

28.10.2019

27 жовтня на площі Трудової Слави вдруге відбулося молодіжно-розважальне свято "Halloween в Каховці". Ініціатива проведення заходу належить ініціативній групі "Halloween" (керівник - член міської Ради з питань молодіжної політики Блищук Віроніка). Ведучим свята традиційно став Молодіжний лідер року, член молодіжної ради Скляр Юрій. До складу ініціаторів та організаторів ввійшли також: Янковська Анна, Костюк Дмитро, Затуринська Анастасія, Нечитовський Костянтин, Спірідонова Аня. Під час свята можна було переглянути дві фотосушки "Каховка перед HALLOWEEN" від Катерини Романовської та "Дружба" (демонструвалась на День молоді), зробити селфі в спеціальній фотозоні, взяти участь в різноманітних конкурсах (в тому числі і в конкурсі на кращий костюм), послухати міні-коцерт від Доценка Кирила, Скрипніченко Галини, Коваленко Оксани та Корінецької Аліни. Черговий раз присутніх здивував новокаховський фаєр-гурт "Хорс" (керівник - Остроумов Ігор). Вони не тільки продемонстрували традиційно чудове фаєр-шоу, а й довгий час працювали з глядачами (давали можливість фотографуватись), а й ще запускали невеличкий салют. На завершення молодіжна дискотека від DJ ІВАН НАЗАРОВ. Молодіжний захід підтримала міська Рада з питань молодіжної політики. Організаційну та фінансову допомогу в проведені свята надав відділ у справах молоді та спорту. Співорганізаторами також виступили відділи та управління міської ради: відділ культури, міського господарства, надзвичайних ситуацій та обліку житла, а також управління освіти. Партнерами виступили: Каховська Відкрита ліга КВН, Сергій Кошелєв ("Хотабич"), фаєр-гурт "Хорс", рекламна агенція "Grizart", команда КВН "Гори по колено", МПК "Меліоратор", КП "КТП", Каховський ВП ГУ Національної поліції в Херсонській області, міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит". Інформаційні спонсори та партнери свята: інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", газета "Каховська зоря", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.