П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«ГУК» ПРОДОВЖУЄ ПРОВОДИТИ ПРОМО-АКЦІЮ «КАХОВЩИНА… ВАРТО ПРИЇХАТИ!

25.03.2019

Команда «ГУК» продовжує проводити промо-акцію, знайомлячи з рекламною продукцією проекту «Каховщина... Варто приїхати!» все ширше коло людей. Протягом минулого тижня комплекти рекламних матеріалів отримали працівники Каховської міської універсальної бібліотеки, керівництво й спеціалісти Каховського міськрайонного центру зайнятості, шестикласниці з гімназії - автори зображень, що стали основою рекламних листівок-розмальовок, працівники Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, а також жителі й гості обласного центру. Член команди "ГУК" Софія Майстренко попередньо опитувала мешканців Херсону на предмет того, що вони знають про Каховку й Каховський район. Очікувано, знали зовсім небагато, або згадували виключно Тачанку. Маємо надію, що завдяки розповсюдженим буклетам, закладкам, календарикам і листівкам інформація про цікаві й знаменні місця Каховщини стане значно поширенішою.