UKR
Субота 15 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Грошова допомога фізичним особам-підприємцям на дітей: що потрібно знати


22.05.2020

За постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» фізичні особи-підприємці, а також малозабезпечені сім’ї, які мають дітей до 10 років можуть отримати фінансову підтримку від держави.
Претендувати на доплати можуть ФОП, які відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку. При цьому у них не повинно бути заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску протягом року.
Така допомога надається одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років - 1779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років - 2218 грн).
Оформити допомогу можна онлайн на сайті Міністерства соціальної політики. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на порталі
e-services.msp.gov.ua/ за допомогою електронного цифрового підпису і додати деякі документи, а саме: копії паспорта та ідентифікаційний номер платника податків, а також свідоцтво про народження дитини.
За інформацією управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, призначення зазначеної допомоги проводитиметься з травня 2020 року під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни. Заявник подає такі документи:
- копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
- копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
Допомога на дітей призначається з місяця звернення.
Залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких.
Всі питання можна вирішити за тел.: 4-22-82, 2-07-49.

Фото: