UKR
Неділя 20 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ГРОМАДСЬКА РАДА ВІДЗВІТУВАЛА ЗА РІК РОБОТИ


16.03.2016

15 березня 2016 року на своє восьме засідання зібралася Громадська рада при виконавчому комітеті Каховської міської ради. Основним питанням цієї зустрічі став Звіт про роботу Громадської ради за 12 місяців (з 16.03.2015 по 16.03.2016). Голова Громадської ради Олександр Глущенко відзвітував про роботу ради http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/others/gromadska_rada

Також надали слово члену Громадської ради Олександру Кабаченку, який поскаржився, що в Каховці, порівняно з іншими містами, немає зони відпочинку для дітей та молоді. В той же час більшість присутніх на раді зауважили, що кожне місто має свої можливості. До того ж, організовувати постійні "бюджетні дискотеки" (про які йшлося) або інші види дозвілля, які не знаходяться в мережі міських позакласних закладів, не є обов’язком влади. Натомість кожна з громадських організацій могла б запропонувати щось від себе для вирішення цієї проблеми. Поцікавились цим питанням і у міського голови Андрія Дяченка. Він же запевнив, що має велике бажання займатися благоустроєм міста: це і зона відпочинку на набережній, яку планується розширити до човневої станції, і реконструкція площі біля РБК ім. Фрунзе, і створення сучасного парку на Свєтлово (вул. Миру), і реконструкція площі біля МПК "Меліоратор" та багато іншого. Також планується встановлення 5 сучасних ігрових дитячих майданчиків на Свєтлово. Але все це не з’явиться миттєво, ці перетворення - результат кропіткої праці, в якій вже зроблені перші впевнені кроки.

Про 30-річчя відзначення ліквідаторів аварії на ЧАЕС (26 квітня 2016 року) поінформував член Громадської ради Григорій Кузьменко, який також поскаржився, що на ці заходи ніхто не виділяє коштів. Але ж в ході обговорень з’ясувалося, що кошти громадській організації чорнобильців (голова Г.Кузьменко) з міського бюджету виділені в сумі 10 тис. грн на заходи до Дня відзначення ліквідаторів на ЧАЕС та ще 4 тис. 500 грн на потреби організації. То ж організація має лише правильно оформити документи щоб отримати те, що їй необхідно, в межах передбачених коштів. А Галина Скрипниченко розповіла, що ГО "Солідарна Україна" взялася допомогти чорнобильцям в організації заходів.

Окрім цих питань розглянули питання про впорядкування торгівлі овочево-баштанними культурами на території м. Каховки. Наталія Капустіна запропонувала підтримати рішення виконкому № 28 від 19.01.2016. Більшістю голосів члени ради підтримали сільгоспвиробників та їх права на торгівлю, визначені у рішенні виконавчого комітету Каховської міської ради від 19.01.2016 № 28 "Про впорядкування торгівлі овочево-баштанними культурами на території м. Каховка". Олександр Глущенко наголосив, що необхідно якомога швидше внести пропозиції до орієнтовного плану обговорень під час засідань Громадської ради у 2016 році, а також запропонував звернутися до міського голови з проханням включити заступника голови Громадської ради Мартинову Лілію Олександрівну до наступного складу виконавчого комітету Каховської міської ради. Члени Громадської ради підтримали цю пропозицію.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: