Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ГРОМАДСЬКА РАДА ОБГОВОРИЛА ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

08.05.2014

6 травня 2014 року відбулося розширене засідання Громадської ради. У спілкуванні взяли участь члени ради, перший заступник міського голови Павло Пуляєв, начальник Каховського відділу РВ УМВС України в Херсонській області Володимир Солодкий, начальники відділів міської ради та представники громадських організацій міста.

Першим питанням стало обговорення заходів щодо відзначення в місті Дня Перемоги, про які розповіла начальник відділу культури Інна Матросова.  Також Інна Олександрівна запросила усіх відвідати анонсовані заходи.
    Важливим питанням стало і запобігання виникненню суспільних протиріч. Адже збереження суспільного миру – найголовніше завдання, взаємний обов’язок державної влади, місцевого самоврядування, інститутів громадського суспільства і кожного громадянина. На порозі важливої дати — Дня Перемоги, Володимир Солодкий закликав молодіжні, громадські організації, засоби масової інформації, релігійні громади та всіх мешканців утриматися від суперечок, інших соціальних загострень і порушень громадського порядку.