UKR
Понеділок 29 Травня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинГРОМАДСЬКА РАДА НОВОГО СКЛИКАННЯ АКТИВНО ПРАЦЮЄ


24.03.2015

Минулого тижня у приміщенні міськвиконкому відбулися Установчі збори до Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради, які тривали протягом двох годин. Під час Установчих зборів більшістю голосів було сформувати раду з числа тих представників інститутів громадянського суспільства, які вчасно подали свої документи до участі у зборах та прийшли на Установчі збори. Таким чином, до складу Громадської ради увійшов 31 представник різних інститутів громадянського суспільства. Більшістю голосів Головою Громадської ради було обрано Олександра Глущенка (громадська організація “Каховське козаче товариство”), а його заступником Лілію Мартинову (ОСББ “Мелітопольська 184”).

 Вже через тиждень після цього, 23 березня, Громадська рада знову зібралася на засідання. Обговорювали питання роботи ради, висловлювали пропозиції щодо орієнтовного плану обговорень під час засідань Громадської ради у 2015 році. Більшість членів ради турбують питання збільшення тарифів, транспортні послуги для мешканців міста та ветеранів, екологічна ситуація в місті. Тому важливим моментом обговорень стали питання благоустрою міста. ГО “Громадянська відповідальність” та БФ “Лепта” виступили з пропозицією усім разом організувати прибирання соснового бору. Обговорили і питання реабілітації хлопців, які повертаються з зони АТО.

Важливим питанням зустрічі стало й обговорення відзначення 70-річчя Перемоги. Відділи міської ради та деякі організації вже подали свої пропозиції щодо тих заходів, які вони будуть проводити до ювілею Перемоги. Під час Громадської ради представників громадських організацій було запрошено долучитися до святкування та запропонувати ті заходи, які проводитиме кожна організація.

Засідання тривало більше трьох годин напружених обговорень та дебатів, та важливо те, що по кожному з питань знайдено консенсус.

   

 

Фото: