Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

ГРАМОТИ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ КОЗАЦТВА

10.12.2018

4 грудня український історик, директор Науково-дослідного інституту козацтва імені Степана Бандери, доктор історичних наук Тара́с Васи́льович Чухліб презентував в Каховці книгу " Магнат, козак і гайдамака". Користуючись нагодою Тарас Васильович нагородив грамотами Науково-дослідного інституту козацтва імені Степана Бандери ряд каховчан. За багаторічний внесок в популяризацію на Каховщині історії України та історії Українського козацтва, а також за багаторічний внесок у виховання молоді на січових засадах, грамотами були нагороджені Каховська районна об’єднана бібліотека імені Миколи Братана (директор Денисюк Валентина), почесний отаман Каховської паланки УДЮТ "СІЧ", сотник Українського козацтва Микола Огданець, отаман Каховського Козачого товариства Григорій Мінський, наставник куріння "Скіф" (Каховська гімназія) Дмитренко Олена, наставник куріння "Мандрівник" (СЗОШ 2) Зубкова Тетяна та два юних козака, багаторічних учасників конкурсу "Кращий знавець історії Українського козацтва" Супрун Тимофій (курінь "Джура" (ЗОШ № 4) і Зяблов Артем (курінь "Мандрівник СЗОШ № 2). З чим їх всіх і поздоровляємо.