UKR
Четвер 17 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ГРАМОТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АКТИВІСТАМ МОЛОДІЖНОГО РУХУ МІСТА ДО ДНЯ МОЛОДІ


21.06.2019

1. Блищук Віроніка, член міської Ради з питань молодіжної політики, учениця 11 класу ЗОШ № 1. В лютому-березні 2018 року активний учасник в реалізації освітнього соціально-культурного проекту "VIDLIK project" в Каховці. Одна із ініціаторів створення групи "ArtArea" (2018). Вперше в місті ініціювала та провела в рамках проекту "10 днів психологічної підтримки" тренінг для депутатів міської ради "Психологія успіху" (2018). Створила ініціативну групу «Halloween» та ініціювала проведення молодіжного свята «Halloween 2018». Один з ініціаторів ідеї проведення: дитячого свята "В очікуванні літа" (2018), "молодіжного квартирника" до дня закоханих (2019), «Cyber Battle» (2019). Взяла участь в проведені турнірів Каховської Відкритої ліги КВН сезону 2018/2019 років. Допомагала в проведенні знайомств членів міського учнівського парламенту старшокласників, учнів ДНЗ «КПЛСП» та вихованців школи «ЕКО-лідерів» (СЮН) з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради. Є членом оргкомітету по організації та проведенню молодіжних заходів до Дня молоді (2019).
2. Ліфінцева Вікторія, стипендіат персональної стипендії Каховської міської ради для обдарованої молоді 2019 року в номінації "Молодіжна політика", член міського учнівського парламенту старшокласників, учениця 11 класу ЗОШ № 3, член ініціативної групи "ArtArea", учасниця Каховської школи кіно і телебачення «Studio КіТ», постійно залучалась до участі в міських молодіжних та культурно-мистецьких, молодіжних та спортивних заходах. Один з ініціаторів ідеї проведення: дитячого свята "В очікуванні літа" (2018). Допомагала в проведенні знайомств членів міського учнівського парламенту старшокласників, учнів ДНЗ «КПЛСП» та вихованців школи «ЕКО-лідерів» (СЮН) з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради (2019). Протягом 2018-2019 років брала активну участь в організації молодіжних "круглих столів".
3. Слободян Олександр, активіст міського учнівського парламенту старшокласників, член куреня Каховської паланки УДЮТ "Січ" "Козацька люлька" (ЗОШ № 5). Взяв участь в ІІІ міському турнірі шкільних команд КВН (2018) та в організації "молодіжного квартирника" до дня закоханих (2019). Допомагав в проведенні знайомств членів міського учнівського парламенту старшокласників, учнів ДНЗ «КПЛСП» та вихованців школи «ЕКО-лідерів» (СЮН) з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради (2019). Протягом 2018-2019 років брав активну участь в організації молодіжних "круглих столів" та був активним учасником молодіжних і козац ьких таборів. Автор презентації "Молодіжний вектор Каховки 2018".
4. Скляр Юрій, член міської Ради з питань молодіжної політики, редактор Каховської Відкритої Ліги КВН, постійний член оргкомітетів по підготовці та проведенню молодіжних заходів: День молоді, День гумору, День закоханих тощо. Є одним з організаторів турнірів Каховської Відкритої Ліги КВН, в тому числі і в сезоні 2018-2019 років. Тренер команди КВН "Гори по колена" (2017-2019) та капітан команди "Щемилівські квартиранти". Один з організаторів: Всеукраїнського мотофестивалю "Тачанка" (2009-2018) (в тому числі і ХІІ-го мотофестивалю (2018), молодіжних та козацьких таборів "Соснова Січ 2018", "Січ на Івана Купала 2018". Член робочої групи по підготовці проекту Положення про Молодіжний центр Каховської міської ради (2019).
5. Ініціативна група «ГУК» (керівник Стрельчук Світлана), утворена з учнів і працівників Каховської гімназії, - це вибухова суміш ідей, натхнення, працездатності та палкого прагнення перемог. Ініціативна група розробила проект «Каховщина... Варто приїхати!» (2018), основною метою якого була реалізація, пошук, опис і промоція туристично привабливих місць малої Батьківщини, і з цим завданням «ГУК» гідно впорався. Не менш важливим результатом роботи стало об’єднання дуже різних людей у ефективну команду, злагоджений механізм, у якому кожен мав власну унікальну функцію. Кожен відпрацював на спільну мету в міру своїх умінь і здібностей. Креативні думки, плідна співпраця, перепони, які долали разом, спільні здобутки загартували й згуртували «ГУК» і привели до успіху.
6. Радіонова Ольга, член міської Ради з питань молодіжної політики, керівник ГО "МО "Нічна мана", координатор діяльності робочої групи по підготовці проекту Положення про Молодіжний центр Каховської міської ради (2019). Автор унікальної навчальної програми «Школа Еколідерів» та керівник гуртка «Школа Еклідерів" (2018-2019). З 2015 року приймає участь у міському розіграші муніципальних грантів та отримувала фінансування на реалізацію проектів, в тому числі: «Школа правознавців» (2018), «Клуб волонтерів «Лицарі добра» (2018) та «Еко краса» (2019). У 2019 році організувала конкурс "Розіграш міні грантів екологічної спрямованості", який успішно розпочав реалізацію в червні 2019 року. У 2017-2018 роках двічі перемагала в опитувані серед молоді міста в номінації "Молодіжний лідер року".
7. Сошнікова Софія, член міської Ради з питань молодіжної політики, член ММГО "ДіЛО" з 2014 року, один з авторів та керівник проекту "Спілкуємось мистецтвом!" (2018) та "Спілкуємось мистецтвом, 2" (2019). Софія є організатором й учасником акцій «Заради житття!», «Гімназисти за здоровий спосіб життя!», «Плюшеві лапки», (До Дня толерантності), «З добром у душі» (до Міжнародного дня інвалідів), «16 днів проти насилля», «День Дніпра» та інших екологічних, соціальних акцій. Активний постійний учасник молодіжних "круглих столів". Член робочої групи по підготовці проекту Положення про Молодіжний центр Каховської міської ради (2019).
8. Мінська Олеся, член ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона", член Каховської паланки УДЮТ "Січ", член ініціативної групи "Збережемо нашу історичну спадщину", член Громадської ради. В 2018-2019 роках була членом міських оргкомітетів по організації та проведенню молодіжних та козацьких заходів міста: до Дня Соборності України, Дня пам’яті Героїв Крут, Дня Молоді, Дня незалежності України, Дня Українського козацтва, Дня захисника України, Дня Збройних Сил України тощо. Один з організаторів: Всеукраїнського мотофестивалю "Тачанка" (2010-2018) (в тому числі і ХІІ-го мотофестивалю (2018), молодіжних та козацьких таборів "Острівна республіка" (2018), "Соснова Січ 2018", "Січ на Івана Купала 2018", "Кам’янська Січ 2019", "Острів робінзонів 2019". Організатор та активний учасник мандрівок козачат "Козацькими стежками" (2018-2019), "Козацькими місцями" (2018) та на Кам’янську Січ (2018-2019). Член робочої групи по підготовці проекту Положення про Молодіжний центр Каховської міської ради (2019).
9. Команда КВН ЗОШ № 4 «Гори по коліна» (капітан команди Римар Вікторія) розпочала своє існування в 2017 році (тренер Скляр Юрій), взявши участь у ІІ міському турнірі серед шкільних команд КВН. Переможець ІІІ міського турніру шкільних команд КВН (2018). Першими серед шкільних команд взяла участь у фіналі Каховської Відкритої ліги КВН (2019), де вибороли ІІІ місце. Учасник фестивалей «Ліга Сміху» в Сумах (2019) та в Мелітополі (2019), де і отримали путівку в сезон Мелітопольської ліги. Команда постійно популяризує КВНівський та молодіжний рух Каховки.
10. Каховська «Школа-студія кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Ганна Забєліна та Геннадій Гнатовський) розпочала свою діяльність на базі МПК «Меліоратор» (листопад 2017). За перший рік було знято близько 50 відеосюжетів, із них половина - постановочні, інші - це зйомки міських заходів (концерти, свята тощо). Наприкінці 2018 року керівники школи провели звітний концерт, на якому підвели підсумок роботи. Різноманіття доробків школи вражає. Студія, гурток, клуб за інтересами - все, чого душа бажає та основне, що програма роботи «Studio KiT» орієнтована на інтереси дітей та молоді. Студія має театральне спрямування, вихованців навчають акторської майстерності, сценічної мови та багато іншого. Діти готують театральні, сценічні постановки та номери, репортажі з місця подій, здобувають навички телеведучих, тележурналістів, знімаються в кіно. Головне завдання, яке переслідує «Studio KiT» - допомогти молодій особистості розкрити творчий потенціал, стати впевненішою у собі.

Римар Вікторія, практикант відділу у справах молоді та спорту

 

Фото: