UKR
Субота 22 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ГРА-ВИПРОБУВАННЯ «КОТИГОРОШКО»


17.05.2016

ГРА-ВИПРОБУВАННЯ «КОТИГОРОШКО»
Традиційно у травні, напередодні Дня дитячих організацій, серед п’ятикласників шкіл міста проводиться спортивно-краєзнавча гра-випробування «Котигорошко». Головний трофей - перехідна козацька булава - за кращий результат у трьох конкурсах. З 2016 року команда, що перемогла в спортивному маршруті отримає Кубок пам’яті І. П. Максименка, капітана Збройних сил України, який загинув у зоні АТО при виконанні завдання. Ігор Павлович багато років був керівником туристичних гуртків Центру дитячої творчості, організовував і проводив гру «Котигорошко».
Цього року гра стала справжнім випробування для дітей, адже у зв’язку із зміною погоди, довелося змінити спортивний маршрут .Усі сім команд були в однакових умовах, а перемогли сильні, швидкі , дружні. Перше місце за здачу рапорту та виконання пісні отримала ЗОШ № 4, друге місце - у ЗОШ № 1, ІІІ місце - у ЗОШ № 3. У краєзнавчому конкурсі , присвяченому 25-ій річниці Незалежності України, 225- ій річниці міста, перемогла ЗОШ № 3,з солідним відривом у 6 балів, друге і третє місця відповідно у ЗОШ № 5 та СЗОШ № 2.
Спортивний маршрут - це найскладніше, адже від кожного окремо залежить результат команди. З найкращим результатом маршрут здолала команда ЗОШ № 1, на другому місці - ЗОШ № 5, третіми були учні ЗОШ № 3. За сумою балів трьох конкурсів перехідну козацьку булаву отримала ЗОШ № 1.
Всі учасники відзначені грамотами відділу освіти. Ольга Литвиненко, директор ЦДТ та Лариса Горбач, організатор ЦДТ нагородили переможців у конкурсах здачі рапорту та виконання пісні і краєзнавчої вікторини. Результати спортивного маршруту оголосив Віктор Чухрай, директор ДЮСШ, а Кубок пам’яті І.П.Максименка вручила його дружина Наталія Волошина, яка звернулася до дітей із щирими словами. Команди, що зайняли І місця отримали подарунки від відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

Фото: