Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Готуємось до свята разом: український прапор прикрасить міські будівлі

20.08.2020

День Незалежності - головне свято країни. День Державного Прапора України - державне свято України, яке відзначається щорічно 23 серпня і присвячене одному з державних символів - Прапору України. Цими днями святковий настрій повинен бути у кожному серці, у кожній домівці.
До Дня Державного Прапора України і до 29-ї річниці Незалежності України закликаємо державні установи, підприємства та громадські організації прикрасити свої будівлі (або будівлі, у яких розташовані установи) державними прапорами. Наш прапор - наш символ єднання, який, незалежно від національності, віри, мови, гуртує нас в одне ціле - громадян вільної і незалежної України. Нехай рідний прапор у ці святкові дні майорить на кожній будівлі Каховки!
Також запрошуємо містян 23 серпня о 9:00 взяти участь в урочистому піднятті Державного Прапора України, яке відбудеться на площі Трудової слави.