Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

"Гори по колена" в сезоні Мелітопольскої Ліги Сміху!

10.06.2019

Фестивалі Ліги Сміху, які проводяться по всій країні, завжди були престижними і давали змогу найталановитішим командам України показати їх можливості в сфері гумору. Наша каховська команда КВН "Гори по колена" була удостоєна такої честі і пройшовши всі етапи відбору, нарешті отримала дозвіл взяти участь в такій важливій як для команди, так і для нашого міста, події. Запланований на 9 червня в Мелітополі Фестиваль міської Ліги Сміху, змушував нервувати не тільки членів команди, які безумовно грали найважливішу роль та мали найтяжче завдання, але й відділ у справах молоді та спорту, який був відповідальний за поїздку та створення всіх умов для комфортного перебування команди у Мелітополі. Тож, коли судний день настав, всі члени поїздки були в передчутті в край не легкого, але неймовірного дня. О 11 годині ранку , команда вже перебувала в своїй гримерці , нервово обговорюючи майбутній виступ. Після короткої репетиції, запису "візиток" команд і вступного ролику, нарешті о 18:00 почалась гра. Були присутні 6 тренерів і 7 команд з Мелітополя, Дніпра, Скадовська, Антонівки та Каховки, тож просто так ніхто "білету" до сезону давати не збирався. Фестиваль проходив легко і весело, а кожна команда була по-своєму талановита і цікава. По жеребу "Гори по колена" відкривали фестиваль, тому напруження за лаштунками словами було не передати. З перших секунд зал зустрів команду шквалом оплесків і особливою атмосферою. Як одна мить промайнули сім з половиною хвилин виступу, за які зал неодноразово зривався на сміх, оплесках у долоні і повністю віддавався і підтримував команду. КВНщики ЗОШ № 4 разом з їх художнім керівником Юрієм Скляром, показали професіональний рівень виступу і задали планку для виступу наступних команд. Коли ж наступили кульмінаційні 20 секунд, під час яких тренер повинен був вибирати команди, напруження досягло свого піку. На останніх секундах, багаторазовий ведучий КВН і Ліги Сміху у Мелітополі, якого зал вітав найбільше з усіх, Віктор "Белочка" Криворотько, вирішив встати і все ж таки забрати до себе «Гори по колена". Зал вітав команду з перемогою, Віктор висловив слова підтримки та подяки, ну а члени команди відчували справжню і непередавану радість від отриманого результату, над яким вони так довго працювали. "Гори по колена" показали високий професіоналізм, бойовий характер команди та готовність тяжко працювати задля досягнення своєї мети. Привітаємо команду з перемогою та побажаємо їм успіху в сезоні і, зокрема, в наступній грі , яка відбудеться вже у жовтні поточного року. Доречі, в сезоні також і відомі каховчанам по Каховській Відкритий лізі КВН команди "Рука в синице" (Скадовськ) та "Хом’яки" (с. Антонівка).

Зима Владислав, практикант відділу у справах молоді та спорту