П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

"Гори по колена" в півфіналі Мелітопольській Ліги сміху!!!

15.10.2019

Каховська команда КВН "Гори по колена" (ЗОШ (№ 4) в червні поточного року була удостоєна честі взяти участь в 1/4 фіналу Мелітопольської міської Ліги сміху. І ось, 10 жовтня, надійшла приємна новина з Мелітополя - команда виборола право взяти участь в півфіналі Ліги в листопаді 2019 року. Хоч початок був тяжким, по рішенню журі "Гори по колена" знову (в червні теж були першими) відкривали 1/4 фіналу, а ще й холодний зал. Як кажуть КВНщики - вдруге кидають команду "на м’ясо". Напруження за лаштунками було особливе, але в грі молоді члени команди показували гру досвідчених КВНщиків. В 1/4 фінал взяли участь крім каховчан ще 5 команд: відомі каховчанам команди Василя Коваленка "Рука в сенице" (м. Скадовськ) та популярна а Мелітополі і в Каховці команда "Хомяки" (с. Антонівка Скадовського району), а також місцева команда "Незабудка...", "УРУРУ" (м. Дніпро) та "Лунь" (м. Ірпінь Київська обл.). За бортом залишилась команда "Рука в сенице", яка в кінці гри в двух "батлах" програла команді "Гори по колена". Тренерами наставниками команди були Віктор "Белочка" Криворотько та редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр. "Гори по колена" показали високий професіоналізм, бойовий характер, волю до перемоги (тяжко виступати першим) та готовність відчайдушно працювати задля досягнення перемоги. Привітаємо команду з перемогою та побажаємо їм успіху в півфіналі в листопаді. Після виступу команда подякувала за підтримку відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.