UKR
Четвер 01 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинГоловний шаховий турнір року


06.04.2021

У неділю 4 квітня 2021 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» фінішував 60-й ювілейний Чемпіонат Каховської ТГ (м. Каховки) з шахів (класична гра) 2021 року. Організатори турніру - Федерація шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради, та при організаційній підтримці управління культури і туризму та адміністрації МПК «Меліоратор».
Турнір, який розпочався 27 лютого, проходив за коловою системою. В змаганнях взяли участь 12 шахістів: один міжнародний майстер, один майстер спорту, три кандидати у майстри спорту та 7 шахістів-розрядників. Боротьба між учасниками протягом усього турніру точилася напружена. Інтрига зберігалася до останнього туру, жодному з учасників, навіть найдосвідченішим з них, не вдалося уникнути поразок.
У підсумку чемпіоном 2021 року став кандидат у майстри спорту Олексій Ктітор (до речі втретє у своїй шаховій кар’єрі), який набрав 8,5 очок. Двоє учасників набрали однакову кількість очок - по 8, але за додатковими показниками «срібло» чемпіонату - у чотириразового чемпіона Каховки, кандидата у майстри спорту Дмитра Кузьоминського, «бронза» - у екс-чемпіонки Каховки, міжнародного майстра Юлії Зінкевич (Майко).
У заліку серед ветеранів призові місця розподілились наступним чином: І - Олег Пільщіков, ІІ - Валентин Підорич, ІІІ - Всеволод Рябошапка.
Серед жінок кращий результат показала майстер спорту Аліна Григорчук (Майко).
Треба відзначити добру гру в чемпіонаті юного вихованця відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради Ростислава Надєєва - він значно покращив якість своєї гри порівняно з минулим роком та здобу загальне сьоме місце.
На урочистій церемонії нагородження переможців та призерів привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Лідія Левчик та голова ФШМК Олексій Ктітор, які вручили спортсменам грамоти та медалі від організаторів змагань.

Фото: