UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ГІМНАЗИСТИ ВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ


12.05.2015

День Перемоги - особливе свято для всіх громадян нашої країни. Воно спонукає не забувати про тих, хто віддав життя за нашу з вами свободу, подарував нам мир і незалежність. 9 Травня - великий День Пам’яті, який протягом багатьох років є приводом згадати про подвиги наших співвітчизників і передати історію в спадок молодшому поколінню.
Напередодні 70-ї річниці святкування Дня Перемоги гімназисти з вдячністю вітали героїв війни, віддаючи данину поваги їх подвигу. Учні 8 і 9 класів відвідали ветеранів Великої Вітчизняної, привітавши їх квітами, листівками й невеличкими подарунками. Господарі гостинно зустрічали школярів, адже навіть дещиця уваги може зробити людину дійсно щасливою. Зі сльозами на очах вони болісно ділилися з молодим поколінням страшними воєнними спогадами, закликали зберігати мир і спокій країни, відстоювати незалежність рідної землі.
Особливою і зворушливою була традиційна зустріч гімназистів з хором ветеранів «Каховські зорі», які цього року представили свою нову концертно-пізнавальну програму. Дуже приємно було почути й ті пісні, які співають не тільки люди старшого покоління, але й сучасна молодь. Учні тепло й емоційно вітали ветеранів оплесками, квітами, чуттєвими виступами і приємними словами!
З почуттям вдячності й гордості хочеться привітати всіх українців з Днем Перемоги і закликати пам’ятати, якою дорогою ціною дісталися нам мир і свобода.

Фото: