UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Футбольний турнір «Дружба»


20.05.2014

    2 травня 2014 року на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям на території каховського дитячого будинку інтернатного типу «Радість» відбувся перший турнір з міні-футболу «Дружба». Змагання проходили при підтримці Каховського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів та були присвячені пам’яті воїнів-«афганців». Участь у турнірі взяли команди ДБ «Радість», «Випускники» (колишні вихованці ДБ «Радість») та «Кордон» (Херсонський дитячий будинок інтернатного типу), які розігрували першість за коловою системою.

    Під час урочистої церемонії відкриття над спортивним майданчиком лунав Гімн України, учасників турніру вітали почесні гості – воїни-інтернаціоналісти: гарячі вітання юним футболістам, пісні під гітару від учасників бойових дій в Афганістані.
    Всі матчі турніру проходили у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі. За підсумками змагань переможцем турніру стала команда ДБ «Радість», яка за додатковими показниками випередила команду «Випускники». На третьому місці – гості з Херсону – команда «Кордон».
    Кращим воротарем було визнано Олександра Тертишного («Радість»), кращий бомбардир – Артем Саітов («Радість»). Приз глядацьких симпатій отримала команда «Кордон». також було відзначено кращі групи підтримки команд-учасниць та кращого вболівальника.
    Переможця турніру – команду «Радість» було нагороджено почесним Кубком від організаторів. Також представники Каховського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів подарували юним футболістам м’ячі, футбольну форму, солодощі.
    Турнір, якій стане традиційним, пройшов в теплій та дружній обстановці і надовго залишиться в пам’яті юних спортсменів.

В.Росошик,
головний суддя турніру