Четвер 13 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Футбольні команди ДЮСШ - беззаперечні лідери

27.07.2020

24 липня для каховчан став справжнім днем переможців! Одразу дві команди ДЮСШ Каховської міської ради стали беззаперечними лідерами!

- Команда «АВАНГАРД» ДЮСШ - чемпіони Всеукраїнських змагань з футболу «Золотий колос України» серед учнів 2010-2011 років народження (тренер Віталій Лілик), який проходив у місті Скадовськ з 21 по 24 липня 2020 року.

- Команда «СК Каховка» ДЮСШ - переможці «Summer football cup U-7» серед учнів 2013 року народження (тренер Леонід Щербина), який проходив у м.Херсон. У напруженій боротьбі з ДЮСШ Херсон-1 наша команда отримала беззаперчну перемогу (0:4).

Карантин нам не завада, якщо дуже сильно любиш футбол! Щиро вітаємо талановитих гравців команд та їх наполегливих тренерів!